Aktualne oferty pracy


Informacje dla pracodawców


Wyślij nam swoje CV


Skontaktuj się z nami
O firmie PDF Drukuj Email

Rynek Polski

Agencja Pracy "Flexible" posiada szereg rozwiązań z zakresu rekrutacji kompetentnego personelu oraz outsourcingu kadrowego.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do dynamicznie rozwijających się firm jak i osób aktywnie poszukujących pracy.

Standardowe działania Agencji "Flexible" oparte są na dokładnym zdiagnozowaniu Państwa potrzeb w zakresie zarządzania personelem. Na podstawie zebranych informacji przedstawiamy optymalne rozwiązania dostosowane do Państwa wymagań.

Podstawowa oferta dotyczy:
  • pracy tymczasowej nr rejestru MGiP nr 1438/3
  • doradztwa personalnego MGiP nr 1438/2
  • pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr rejestru MGiP nr 1438/1a
  • pośrednictwa obywateli polskich do pracy za granicą MGiP nr 1438/1b

Rynek Holandii

Wieloletnia współpraca z dynamicznie rozwijającymi się firmami w Holandii pozwoliła nam na zatrudnienie wielu osób z Polski - zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez pracodawców.

Zdobyte doświadczenie i zaufanie w zakresie pośrednictwa pracy za granicą, umożliwiło nam stałe współdziałanie z renomowanymi firmami zapewniając poczucie bezpieczeństwa kierowanym przez nas pracownikom.

Solidność i elastyczność "Flexible" jest znana i ceniona przez współpracujące z nami firmy holenderskie oraz pracowników z Polski, a bardzo dobra znajomość rynku pracy tych krajów pozwoliła na regularne rozszerzanie liczby ofert i wpisanie firmy "Flexible" w rynek pracy Holandii.